CorelDRAW Graphics Suite X6 Expand your creative horizons!
Limited time offer! Buy CorelDRAW

*Obowizuj warunki i postanowienia.

Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite X6 to sprawdzone oprogramowanie do projektowania graficznego, które pomaga w komunikacji biznesowej. Zawiera bogate materiały, profesjonalne narzędzia do projektowania grafiki i witryn internetowych oraz edycji zdjęć. Dzięki temu każda firma uzyskuje wszelkie niezbędne narzędzia do łatwego opracowywania skutecznych i atrakcyjnych przekazów wizualnych. Pracownicy od razu mogą rozpocząć pracę z pakietem i szybko przyswajać funkcje dzięki wbudowanemu systemowi pomocy, szkoleniowym nagraniom wideo, zdjęciom do bezpłatnego wykorzystania i profesjonalnie zaprojektowanym szablonom.

W tej wersji pakietu udostępniono nowe, zaawansowane funkcje, w tym program do projektowania witryn internetowych, nowy mechanizm obsługi czcionek z zaawansowaną obsługą czcionek OpenType®, gamę narzędzi do grafiki wektorowej, nowe style dokumentów — umożliwiające szybkie formatowanie — oraz wiele więcej. Ponadto pakiet można wdrożyć w wielu wersjach językowych i jest dostępny w ramach różnych opcji licencjonowania. Dzięki pakietowi CorelDRAW® Graphics Suite X6 Twoja firma będzie mogła opracowywać materiały marketingowe — w tym witryny internetowe — profesjonalnie i stylowo!

PONADTO: Jeśli kupisz pakiet dzisiaj, uzyskasz możliwość bezpłatnego pobrania programu Corel® Painter® 12!

corel photo painter second landing page logo

Program Corel® Painter® 12 jest dostępny w wersji zarówno na komputery PC, jak i Mac. Stanowi najlepsze profesjonalne oprogramowanie do grafiki cyfrowej dostępne na rynku, które zdobyło uznanie na całym świecie ze względu na system realistycznego malowania RealBristle oraz cyfrowe narzędzia artystyczne znakomicie odwzorowujące ich tradycyjne odpowiedniki.

Poznaj setki pędzli i dziesiątki tekstur papieru, akwareli, farb olejnych i nie tylko. Importuj pliki wielowarstwowe, korzystając z obsługi plików PSD. Dostosuj wszelkie elementy, od obszaru roboczego po palety kolorów i pędzle.

Podejmij decyzję już teraz, oferta obejmująca pełną wersję jest ważna tylko do 30 czerwca 2013 roku.

PL

Wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Kup pakiet CorelDRAW® Graphics Suite X6(tylko standardowa pełna wersja pudełkowa lub do pobrania) u wybranego sprzedawcy między 6 maja a 30 czerwca 2013 roku.
  2. Kliknij tutaj oraz wypełnij i prześlij formularz wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura zamówienia) do firmy Corel do 15 lipca 2013 roku.
  3. W ciągu 5 dni roboczych pocztą elektroniczną otrzymasz potwierdzenie odbioru formularza zgłoszeniowego. Po zatwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz drugą wiadomość, zawierającą łącze do pobrania programu Corel® Painter® 12 wraz z unikatowym numerem seryjnym do aktywacji oprogramowania.

Gdzie można zakupić pakiet?

Corel Cortland Deltasoft graficzne.pl IT Media Komputronik Omegasoft APN Promise RCS Systemy Komputerowe